Road to Hell

19:03

Choroba ma za necelé dva dni dala tak dole, že až. Mala som na pláne tento víkend užiť čo najviac ale čo už, hlavné je zdravie. Musím sa o svoje zdravie starať a dbať nato, aby by bolo čo najlepšie. Tento týždeň mi nič iné neostáva, len sa pozerať von oknom na zabávajúcich ľudí a smutíť, že ja nemôžem ísť von. Ale má to aj svoje výhody. For example, že aspoň môžem vymyslieť nový dizajn na blog a usporiadať si svoje veci. Bolo by už na čase. Teraz ma napadá, že ani som na Vám nepochválila, že som dostala nový fotoaparát. Som nesmierne šťastná a teším sa už aj vtedy, keď si ho môžem vziať do svojich rúk. A nie to ešte s ním fotiť, je super! Konečne môžem vyfotiť všetko čo sa mi len zachce a nemusím sa báť, že fotka nebude presne podľa mojicih predstáv. Keď už tak, pomaly ale iste sa blížime k obľúbenej dobe. Nesmierne sa teším už na letný čas, výlety a na život bez starostí. Presne o tom je aj leto, len nechať aby si Vás osud zapísal do debilníčka a čakať čo Vám vymyslí. Už len dúfať, že milo prekvapí. Toľko nápadov a ešte je len jar. Zatiaľ sa musíme uspokojiť s fotkami a zážitkami, ktoré vznikli v náručí našej perličky, Slovenska. 

You Might Also Like

18 comments

 1. Určitě nesmutni za oknem. Já když jsem nemocná, tak si vezmu noťas do postele a dělám si věci pro sebe a hlavně mám čas i na procházení druhých blogů. :-) Přeji brzké uzdravení. :-)
  giveaway

  ReplyDelete
 2. První fotka je top! :)) Jinak přeji rychlé uzdravení :)

  www.stylesolution.cz

  ReplyDelete
 3. I'm in love with your shoes and outfit! Great photos!

  ReplyDelete
 4. Piękne zdjęcia :)
  http://bymartynaa.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. If you follow me, i'll follow you back :) http://knowthyself99.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. pekné fotky :) ja sa tiež veľmi teším na leto, keď nebudem musieť rozmýšľať nad školou a len si užívať život, chodiť po výletoch a tak :)
  janesworldblog

  ReplyDelete
 7. I don't understand, but I am from Poland and something is clear, our leangues are similar. ;)

  kinga-kiniaaa.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Lovely photos :) Visit my blog please. Wishes from Poladn :)

  http://looyourself.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Amazing photos, I don't understand where they were taken but I would love to go there.

  xx Z&G

  www.temple-of-beauty.com

  ReplyDelete
 10. super inlove with the locations...
  great for shooting :)
  kisses from dubai ♥
  www.mahryska.com

  ReplyDelete