CAFÉZIA HERBAL COFFEE | S KOFEÍNOM BEZ VEDLAJŠÍCH ÚČINKOV

V dnešnom článku by som Vám rada predstavila Caféziu, (100% Arabika s malou prímesou bylín), ktorá je vyrábaná súkromnou firmou Heritage Coffee Company, ktorá sa venuje praženiu, baleniu a distribúcii kávy v Severnej Amerike už viac ako 25 rokov. Káva je pripravovaná výhradne z organických a fair trade Arabika kávových bobúľ v najmodernejších prevádzkach pražiarní Heritage Coffee Company. Heritage Coffee Company je na trhu známa tým, že káva je pražená konzistentne, pri dosiahnutí požadovanej úrovne kvality. Jedná sa o kávu, ktorá proste nakopne, ale neublíži! Myslím si, že Vám kofeín predstavovať nemusím a každý z Vás vie, že aký je pre nás nebezpečný. Káva. Deň sa predsa nemôže začať vraždou. :) Poznám to aké je to vstať a hneď sa vybrať do kuchyne a spraviť si kávu, pretože možno je už zvykom, ale ráno si predsa bez kávy predstaviť nevieme. Časom sa už staneme závislými. No čas na kávu si stále musíme nájsť, ale prečo nevyskúšať kávu, ktorá je skôr pre naše zdravie prospešná? Áno, káva Cafézia napríklad ovplyvňuje náš imunitný systém alebo dokonca na psychiku. Túto kávu si môžu dopriať aj tehotné alebo dojčiace ženy. Zatiaľ poznáme 3 druhy tejto kávy. New Orleans (stredne pražená, vyvážený obsah kofeínu), Sarah Blend (najmenej pražená, najvyšší obsah kofeínu), Dark Roast (najviac pražená, najmenší obsah kofeínu). Ja som na testovanie dostala všetky tri druhy, no najviac ma zaujala káva Dark Roast, možno aj preto lebo má najmenší obsah kofeínu. Na tejto káve je zaujímavé to, že si ju môžete kúpiť v dvoch variantoch. Buď si vyberiete mletú alebo zrnkovú.
Zloženie: 100% arabika s malou prímesou bylín Yzop, Lipkavec, Yerba Meté.
Vhodná príprava po zomletí: French press,  Moka kávovar,Espresso kávovar, prípadne len zaliať teplou vodou (cca 90°C)
Krajina pôvodu: Kanada
Cena:  12,50€ / 227g
Zloženie: 100 % Arabika s malou prímesou bylín Yzop, Lipkavec, Yerba Maté
Bez alergénov.
Cena:  12,50€ / 227g
Zloženie: 100 % Arabika s malou prímesou bylín Yzop, Lipkavec, Yerba Maté
Bez alergénov!
Cena:  12,50€ / 227g

7 comments:

 1. Do kelu, ja síce nie som fanúšikom kávy, ale z tvojich fotiek som na ňu hneď dostala chuť, haha! Možno si kúpim tie skvelé kávové zrná v horkej čokoláde, mňam!

  www.nasklee.com

  ReplyDelete
 2. Naozaj nádherné fotky. Kávu síce veľmi často nekonzumujem, no v tomto školskom zhone si občas dáma dobre padne

  Katkine kozmetické dobrodružstvá

  ReplyDelete
 3. ja a káva to je proste láska!! :P a som na nej závislá to uznávam :) strašne túžim po normálnom stroji a mlynčeku, kde by som si spravila dobré presso :)

  ReplyDelete
 4. Kávu milujem najviac na svete a neviem si predstaviť bez nej prežiť skúškové, haha. Práve teraz v lete najviac obľubujem ľadovú kávu - hlavne tú so zmrzlinou :) Nádherné fotky!
  Caroline

  ReplyDelete
 5. Zrnieckova kava ma nieco do seba :), inak krasne fotky :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  ReplyDelete
 6. Miluji kávu a vše s ni spojené :) nádherné fotky :)

  LITTLETHINGSFOREM

  ReplyDelete

Blogger Template by DanyČuks