Ziaja HAUL+MINI RECENZIA | NOTINO

10:29

Ziaja, review, shower gel, beauty, notino, blogger, blog, recenzia, kozmetika, blogerka

Ahojte! Ako trávite tento "krásny" upršaný piatok? Ja som akurát doma a rozmýšľam, ako by som vedela tento deň využiť čo najefektívnejšie. Tak som sa rozhodla, že dnes Vám napíšem krátky článok o dvoch produktoch, ktoré som si objednávala ešte začiatkom leta z Notino. Jedná sa o dva produkty od značky Ziaja, ktorú mám veľmi rada. Konkrétne je to sprchový gél a výživný kondicionér na vlasy. 

Ziaja, review, shower gel, beauty, notino, blogger, blog, recenzia, kozmetika, blogerkaAko prvé Vám predstavím tento sprchovací gél Ziaja Fruity Cranberry & Wild Strawberry, ktorý som si veľmi obľúbila. Má veľmi výraznú ovocnú vôňu, po ktorej naozaj budete voňať ako jahôdka. :) Je vhodný aj pre citlivú pokožku, dôkladne čistí a hydratuje ju. Cenovo sa pohybuje na 3,60 €/500 ml, ale momentálne ho nájdete na e-shope za akciovú cenu! :) 

Ďalším produktom je tento výživný kondicionér Goat's Milk tiež od značky Ziaja, ktorý patrí momentálne k mojim najobľúbenejším oplachovým kondicionérom! Je určený ako posilňujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy. Obsahuje keratín. A čo môžeme od tohto produktu očakávať? 

  • vyhladzuje a pôsobí proti krepovateniu
  • uzatvára povrch vlasov, robí ich odolnejšími
  • dodáva vlasom pružnosť a objem
  • zlepšuje štruktúru vlasov

ziaja, review, notino, vlasy, kondicioner, balsam, goat milk,blog, recenzia, kozmetika, blogerka, hairMoje skúsenosti sú úžasné! Ostala som veľmi milo prekvapená! Čo sa týka aplikovania a času pôsobenia, odporúča sa ho nechať pôsobiť na vlasoch cca 5-10 minút. Ja osobne si stále nechávam masky alebo kondicionéry pôsobiť cca 15-20 minút, aby sa dostavil lepší efekt. Tak to bolo aj tentokrát, nechala som ho na vlasoch 20 minút, a po opláchnutí moje vlasy boli ako "znovuzrodené". :) Boli veľmi hebké, jemné, pružné a celkovo uhladenejšie. Rozhodne to nebola moja prvá kúpa tohto kondicionéra. Cenovo sa pohybuje na 2,40 €/200 ml, čo je podľa mňa veľmi priaznivá cena. Tomu sa hovorí, veľa muziky, za málo peňazí! :)

Poznáte značku Ziaja? Ak áno, aké produkty ste už od nich vyskúšali? Ste s ňou spokojné? 

You Might Also Like

0 comments